vrh A

Dne 15.01. 2018 se nám narodilo 8 krásných štěňátek (jedna holčička a 7 chlapečků) s nejlepšími zdravotními výsledky po rodičích CEA, PRA, MDR1 a HSF4 +/+ . 

Jedná se o první vrh feny a druhé krytí psa, avšak první v ČR !!!

Šest štěňátek se narodilo NBT (blue merle holčička, 3 černí kluci, hnědý kluk a blue merle kluk) a dva kluci (černý a red merle) s dlouhým ocáskem.


Fotky jak rostou štěnátka v nových domovech najdete na stránkách jejich maminky na FB viz odkaz


Maminkou je naše sladká princeznička ,,Nessi" JCh. IBBY Cofi Capito                                 -  jejiž tatínek je JCh. JKlCh. Ch. KlCh. GrCh. ICh CARSON Medvědí tlapa a matkou ARECHA Cofi Capito. 

Naše holčička je plná elánu, ale když má možnost ráda si polenoší na gauči či v posteli s páničkem či paničkou. Miluje vodu, přetahování a aportování balónku. Svoji rodinu miluje, opatruje a hlídá, avšak k cizím lidem je nedůvěřivá a opatrná. Ve smečce musí mít poslední slovo a je jako správná ženská ukecaná. 

 Nessinka se ani ve výstavním kruhu neztratí. Splnila podmínky pro udělení JCh České republiky a má čekatelství Ch Slovenka. A v hodnocení TOP-TEN AUO 2017 se umístila v kategorii mladé feny na krásném 5.místě z 59 fen. 

rodokmen Ness IBBY Cofi Capito v sekci naši pejsci pod jejím jménem.


Tatínkem je moc pěkný černý tricolorní pes BONGO Luigi od Halířů                                             -  jehož otec je JCh. Magic Fireball´s Friend for Life a matkou MultiCh. Saussurea True Love. 

 Bongo je velmi energický, ostražitý s velkou chutí pracovat. Úspěšně složil národní zkoušky poslušnosti ZZO, ZZO1 a zkoušku BH, kterou úspěšně složil v Německu.

 Je skvělý aportér milující vodu. Rád si pohraje, ale nezapomene hlídat svou rodinu. 

Ani výstavní kruh mu není cizí a má čekatelství šampionátu krásy Německa a Německého klubového šampiona.Moc děkujeme majitelům Bonga Míše a Vaškovi Halířovým (ChS od Halířů) a Dagmar Valeškové za možnost krýt tímto krásným černým chlapákem.