AXEL Apuesto Diablo

narozený:   15.1. 2018

barva:  black tri color

ocas:    NBT


otec:     BONGO LUIGI od Halířů

matka:    JCh. IBBY Cofi Capito


Vyšetření:

DNA dle vyšetření předků:       - CEA  -  R/R                                                                                                                                         - PRA  -  N/N                                                                                                                                        - HSF4 -  +/+                                                                                                                                         - MDR1 -  +/+


DOV -  PROSTÝ  -  2018  - MVDr Jiří Beránek


Náš Axlík první náš odchovánek v naší chovateské stanici.  Je neuvěřitelně temperamentní, krásně se učí novým věcem a pro svého pánička se může přetrhnout. Zároveň je to mazlíček a jeho největší zálibou je mazlíčkování se v náruči do které skáče s takouvou radostí, že občas přijdeme k nechtěnému urázu, který mu je rázem odpuštěn jen co položí hlavičku na naše rameno a ukazuje nám svou lásku.

Axlíka baví aportování, skákání, různé překonávání překážek a co nejvíce ho baví je provokování celé smečky pískajícím balónkem je to takový malý ďáblík prostě Apuesto Diablo (temperamentní (krásný) ďáblík.

Axlík se ani ve výstavním kruhu neztratí. I když je ještě malý a šíleně ho nebaví to únavné čekání v kruhu než se odvystaví ostatní tak i přesto se umí pěkně předvést. 

Fotečky Axlíka najdete zde: