vrh B

vrh B AUO


fotky našich štěňátek naleznete zde:

Dne 20.1. 2019 se nám narodilo pět krásných kluků. 

První chlapeček se narodil BOBA FEET Apuesto Diablo red merle s NBT ocáskem a váhou 495g.

Druhý se narodil BLUE BENJI Apuesto Diablo blue merle s NBT ocáskem a váhou 465g.

Třetí chlapeček BUMBLEBEE DEE Apuesto Diablo red merle s NBT ocáskem a váhou 425g.

Čtvrtý chlapeček BASHA BALLU Apuesto Diablo red tri color narozen s dlouhým ocáskem a váhou 475g.

A jako pátý se nám narodil BERNARDO BUINTO Apuesto Diablo red tri color s NBT ocáskem a váhou 460g.

 Se zdravotními výsledky HSF4, CEA, PRA +/+ a MDR1 +/+ nebo +/-.


Maminkou je naše sladká princeznička ,,Nessi" JCh. IBBY Cofi Capito - jejiž tatínek je JCh. JKlCh. Ch. KlCh. GrCh. ICh CARSON Medvědí tlapa a matkou ARECHA Cofi Capito.

Naše holčička je plná elánu, ale když má možnost ráda si polenoší na gauči či v posteli s páničkem či paničkou. Miluje vodu, přetahování a aportování balónku. Svoji rodinu miluje, opatruje a hlídá, avšak k cizím lidem je nedůvěřivá a opatrná. Ve smečce musí mít poslední slovo a je jako správná ženská ukecaná. 

Nessinka prozatím má zkoušku NHAT.

Nessinka se ani ve výstavním kruhu neztratí. Splnila podmínky pro udělení JCh České republiky a má čekatelství Ch Slovenka. A v hodnocení TOP-TEN AUO 2017 se umístila v kategorii mladé feny na krásném 5.místě z 59 fen. Nessinka v roce 2018 byla pouze na 3 výstavách a z toho hned na první výstavě získala V1 CAC na klubové výstavě v Mikulově.

 rodokmen Ness IBBY Cofi Capito v sekci naši pejsci pod jejím jménem.


Tatínek je úžasný, nádherný red tri colorní pes ,,Redy" BISS KlCh., KlCh. práce ADWIN ELITE LOOK Sunshinewood - jehož tatínek je JCh., Ch. GOLIÁŠ Srdcové eso a matkou BE HAPPY Haliba

Slova majitelky Ivety: Red je první pes, s kterým jsem začala cvičit a to hlavně proto, že to vyžaduje on sám. Je to sice pohodář, ale na gauči by se válet dlouho nevydržel. Miluje pohyb- ať tahání na koloběžce, běhání u kola, tak lítání v lese při záchranářském výcviku. Další jeho nezbytnou součástí života jsou hračky, které se dají házet, nebo se o ně dá přetahovat.  Miluje lidi, kteří mu věnují svou pozornost a vůči ostatním psům i jiným zvířatům je nekonfliktní. Je to pro mě povahově skoro dokonalý pes, který se dokáže nadchnout pro každou aktivitu, což mi bohužel trošku ztížilo výběr sportu, kterému se budeme společně věnovat. Zkusili jsme toho poměrně hodně: sportovní kynologie, pasení, dogdancing a záchranářský výcvik. Výsledkem toho je pár složených zkoušek a přiznaných titulů. Největší úspěchy jsme slavili v září 2018, kdy se nám podařilo zvítězit na mistrovství KCHBO v pasení v nejvyšší kategorii IHT3 mezi AUO a odnést si titul CACT a r. CACITR. O týden později Reďák zaválel na speciální výstavě AUO v obrovské konkurenci, odkud si odvezl z pracovní třídy Vítěze speciální výstavy a tím splnil podmínky pro udělení titulu klubový šampion krásy. Aby toho nebylo málo, tak se nám poslední víkend v září ještě podařilo dojít trial na mistrovství ČR TS v kategorii IHT3 a splnit si tak podmínky pro přiznání titulu klubový šampion práce. Rozhodla jsem se, že v dalších letech se budeme věnovat převážně sportovní kynologii. V tomto roce jsem si dala za cíl složit zkoušku IGP1, na kterou se již pečlivě připravujeme.

Více o Redym na tomto odkaze:


Moc moc moc děkujeme Ivetě Machaté za možnost využít Redyho v našem chovu. Je nám obrovskou ctí, že právě Redy je tatínkem našeho vrhu B. 

MOC MOC DĚKUJEME