vrh B AUO

V druhé polovině ledna očekáváme narození štěňátek všech barev. S NBT ocáskem či přirozeně dlouhým ocáskem. Se zdravotními výsledky HSF4, CEA, PRA +/+ a MDR1 +/+ nebo +/-


Budoucí maminkou je naše sladká princeznička ,,Nessi" JCh. IBBY Cofi Capito - jejiž tatínek je JCh. JKlCh. Ch. KlCh. GrCh. ICh CARSON Medvědí tlapa a matkou ARECHA Cofi Capito.

Naše holčička je plná elánu, ale když má možnost ráda si polenoší na gauči či v posteli s páničkem či paničkou. Miluje vodu, přetahování a aportování balónku. Svoji rodinu miluje, opatruje a hlídá, avšak k cizím lidem je nedůvěřivá a opatrná. Ve smečce musí mít poslední slovo a je jako správná ženská ukecaná. 

Nessinka prozatím má zkoušku NHAT.

Nessinka se ani ve výstavním kruhu neztratí. Splnila podmínky pro udělení JCh České republiky a má čekatelství Ch Slovenka. A v hodnocení TOP-TEN AUO 2017 se umístila v kategorii mladé feny na krásném 5.místě z 59 fen. Nessinka v roce 2018 byla pouze na 3 výstavách a z toho hned na první výstavě získala V1 CAC na klubové výstavě v Mikulově. 


Budoucí tatínek je úžasný, nádherný red tri colorní pes ,,Redy" BISS KlCh., KlCh. práce ADWIN ELITE LOOK Sunshinewood - jehož tatínek je JCh., Ch. GOLIÁŠ Srdcové eso a matkou BE HAPPY Haliba