Novinky

Axlík zůstává doma !!!

1.4.2018

A je rozhodnuto a AXEL Apuesto Diablo zůstává doma ve své rodné chovatelské stanici a rozšíří tak naší psí smečku.

Naše psí smečkanejstarší láska ,,Dasty" HAIG Cofi Capito ( 3 roky ), princezna ,,Nessi" IBBY Cofi Capito ( 2 roky ), úžasný milouš ,,Maty" MALTECO Cofi Capito ( 1 rok ) a náš nejmladší miláček ,,Ax" AXEL Apuesto Diablo ( 11 týdnů )


Dnes odjel do nového domova poslední chlapeček

30.3.2018

Dnes odjel do nového domova poslední volný chlapečel ARES Apuesto Diablo.

Přejeme Areskovi vše nejlepší v novém domově. A věříme že bude Aresek své rodině dělat jen a jen samou radost tak i věříme že se bude mít v nové rodině dobře. Aresek bude vyrůstat se svou rodinou ve Frýdku-Místku.


Druhý chlapeček, který dnes šel do nového domova

25.3. 2018

Dnes odešel do nového domova druhý chlapeček z černého gangu a to jediný chlapeček z černých kluků s dlouhým ocáskem ARO Apuesto Diablo.

I Arovi přejeme vše nejlepší do nového domova. A věříme že se mu moc a moc u koníků bude líbit a svým páničkům bude dělat jen a jen radost.


Dnes do nového domova odjel první chlapeček z černého gangu

25.3. 2018

Dnes do nového domova odjel první černý chlapeček ARRON Apuesto Diablo.

Přejeme Arronkovi vše nejlepší v novém domově a věříme že svým páničkům bude dělat jen a jen radost. A nová rodina mu dá krásný domov plný lásky, péče a bude to pro ně nenahraditelný kamarád, společník a parťák.


Obrovský úspěch Matyho v Polsku

24.3. 2018

Dnes byl náš milouš ,,Maty" MALTECO Cofi Capito se svou druhou paničkou Ing. Janou Prokešovou ChS Cofi Capito na NVP v Polsku, kde ve své třídě mladých získal V1 CAJC BOJ. Moc moc děkujeme za handling a bezpečnou dopravu Matyho k a od Janičky Pétě Bomerové ChS Sailon Narmo, za vždy perfektní úpravu Verče Stirčákové.

JSME NESKUTEČNĚ NA NAŠEHO MATYHO PYŠNÍ a všem zůčastněným moc a moc děkujeme


vrh A neboli černý gang má za sebou druhé očkování

20.3. 2018

Dnes náš černý gang ve složení ARES, AXEL, ARO a ARRON má za sebou již druhé očkování. Kluci byli velmi šikovní a jejich váha je mezi 6 - 7 kg. 

ARES Apuesto Diablo
ARES Apuesto Diablo
AXEL Apuesto Diablo
AXEL Apuesto Diablo
ARO Apuesto Diablo
ARO Apuesto Diablo
ARRON Apuesto Diablo
ARRON Apuesto Diablo

Dnes do nového domova odjelo naše modroočko

18.3. 2018

AIK Apuesto Diablo
AIK Apuesto Diablo

Dnes do nového domova odjel náše pérko modroočko AIK Apuesto Diablo, který se svou rodinou bude vyrůstat kousek od Plzně.

Věříme, že i on našel báječnou a milující rodinu, která mu dá veškerou péči, lásku a vyžití jakou si zalouží

Přejeme Aikovi a jeho rodině jen a jen to nej a nej.


Dnes do nového domova odešla jediná princeznička

16.3. 2018

AIMEE ANABELL Apuesto Diablo
AIMEE ANABELL Apuesto Diablo

Dnes do nového domova odešla malá krásná princezna AIMEE ANABELL Apuesto Diablo (BELLA) , holčička krásná bude vyrůstat se svou úžasnou paničkou v Praze.


Přejeme princezničce domov plný lásky a věříme že vše co si pro princeznu přejeme dostane právě od své milující paničky.


První chlapečci z vrhu A odešli do nového domova

12.3. 2018

ALVAROS Apuesto Diablo
ALVAROS Apuesto Diablo

Dnes odešel jako první do nového domova ALVAROS Apuesto Diablo ( ALVI ) a bude vyrůstat s úžasnými páničky v Kadani.

Jako druhý do nového domova odešel ALLEGRO Apuesto Diablo ( TOBBY ) a ten bude vyrůstat též s úžasnými páničky tentokrát v Poděbradech.

ALLEGRO Apuesto Diablo
ALLEGRO Apuesto Diablo

PŘEJEME OBOU KLUKŮM JEN TO NEJ NEJ NEJ V NOVÉM DOMOVĚ A VĚŘÍME ŽE JSME JIM NAŠLI SPRÁVNÉ A MILUJÍCÍ RODINY.


Úspěch našeho Matyho v Polsku

11.3. 2018

Dnes byl náš miloušek ,,Maty" MALTECO Cofi Capito na NVP Jelenia Góra, kde získal ve své třídě mladých V1 CAJC od pana rozhodčího  Grzegorz Robak (PL).

Jsme na našeho miláčka neskutečně pyšní.

Moc děkujeme za odvoz na a z výstavy Matyho Pétě Bomerové ChS SAILON NARMO , za vystavení Simče Šusterové ChS BOMBASTIC LULIWORLD a velké DĚKUJEME patří Janě Prokešové ChS COFI CAPITO za vše.Vyšetření DOV

6.3. 2018

Dnes byl náš vrh A ( Aimee Anabell, Ares, Axel, Allegro, Aro, Aik, Arron a Alvaros ) za asistence našeho ,,Dastíka" HAIG Cofi Capito u MVDr. Jiřího Beránka na vyšetření očiček na dědičné vady. Všechny štěňátka tak i Dastík mají krásný výsledek PROSTÝ tedy naprosto zdravý. 


vrh A + ,,Dasty" HAIG Cofi Capito
vrh A + ,,Dasty" HAIG Cofi Capito

Náš vrh A má za sebou čipování a první očkování

27.2. 2018

Tento týden byli naši mrňoukové na čipování a již mají vystavený svůj vlastní mezinárodní pas a na prvním očkování. Všichni dětičky byli moc šikovní a krásně a statečně to zvládli. 

fotečka z 21 dne
fotečka z 21 dne

,,Maty" MALTECO Cofi Capito
,,Maty" MALTECO Cofi Capito

Obrovský úspěch našeho Matyho na DUOCACIB BRNO

                                        3. - 4.2. 2018

Náš maličký ,,Maty" MALTECO Cofi Capito tento víkend na duocacibu v Brně po oba dny měl obrovský úspěch a ve své třídě mladých získal jak za sobotu tak za neděli V1 CAJC BOJ. Jsme na našeho chlapečka moc a moc pyšní.


Narození štěňátek vrhu A 

                                           15.1. 2018

Dnes ve 12:20 se nám narodila první modrá holčička  NBT s porodní váhou 330g,  ve 12:30 se narodil černý chlapeček NBT s porodní váhou 340g, 12:45 přišel na svět další černý chlapeče NBT s porodní váhou 330g, následovala hodinová pauzička a ve 13:41 přišel na svět hnědý chlapeček NBT s porodní váhou 334g, ve 13:53 se nám narodil černý chlapeček s ocáskem s porodní váhou 350g, opět jsme si dali pauzičku a v 15:30 přišel na svět red merle chlapeček s ocáskem s porodní váhou 356g a nadešela delší pauzička po které následoval v 18:05 černý chlapeček NBT s porodní váhou 335g a v 19:15 poslední modrý kluk NBT s porodní váhou 325g.

Tím vám chceme představit naši Sněhurku a 7 trpaslíků :-)

Maminka i miminka jsou v pořádku. Porod byl hladký a bez komplikací. Březost potvrzena 

11.12.2017

Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost a my se těšíme na náš historicky první vrh.
Hrdými rodiči budou krásný černý trikolorní chlapák Bongo Luigi od Halířů a naše sladká ,,Nessi" JCh. IBBY Cofi Capito.  
Očekáváme narození štěňátek všech barev s dlouhým či NBT ocáskem a to kolem 20.ledna. 
Po rodičích budou mít štěňátka výborné zdravotní výsledky - CEA, PRA, HSF4, MDR1 +/+ 

TOP - TEN 2017 

16.11.2017

Dnes byly zveřejněny výsledky Top Ten australských ovčáků ČR za rok 2017 a naše ,,NESSINKA" JCh IBBY Cofi Capito se umístila v kategorii mladá fena na nádherném 5. místě z celkového počtu 59 mladých fen.


Náš maličký MALTECO Cofi Capito ,,Maty" opět zářil na klubové výstavě KCHMPP

21. 10. 2017

Na dnešní klubové výstavě KCHMPP Mladá Boleslav náš maličký opět zářil a ve třídě dorostu získal VN1 a v soutěži o nejhezčí dorost se umístil na nádherném prvním místě BIS I.
,,Maty" MALTECO Cofi Capito
,,Maty" MALTECO Cofi Capito

,,Nessinka" IBBY Cofi Capito splnila podmínky pro udělení titulu Český Junior Šampion

16.9. 2017

Dnes na klubové výstavě KCHBO v Horka nad Moravou získala Nessinka v mezitřídě V1 CAC a splnila tak poslední podmínku pro udělení titulu JCH IBBY Cofi Capito.První oficiální DOGTREK ,,Dastyho" HAIG Cofi Capito s páničkem

2.9. 2017

Dnes se Dasty se svým páničkem poprvé účastnili oficiálního dogtreku a to: Dogtrekové hrátky v Českém Ráji. Pro začátek si vybrali trasu 35km tedy MID a umístili se na krásném 4.místě z 10 týmů. Jsme na oba moc a moc hrdí a GRATULUJEME


Ausí minisraz přátel v zámecké zahradě LEDNICE

20.8. 2017

Dnes se sešla stará parta ausích přátel  - AIRIN Jumping Dumpling, CIPÍSEK Srdcové Eso, ISCHA Cofi Capito, IRBI Cofi Capito, MALTECO Cofi Capito, HAIG Cofi Capito a IBBY Cofi Capito.
Ausí mini sraz přátel :-)
Ausí mini sraz přátel :-)

Zářili jsme v Mikulově

19.8. 2017

Dnes naši psí miláčci zářili na klubové výstavě KCHMPP v Mikulově.

 ,,Maty" MALTECO Cofi Capito třída štěňat VN1 v závěrečné soutěži o nejhezčí štěně výstavy se umístil na prvním místě BIS I.

,,Nessinka" IBBY Cofi Capito ve třídě mladých získala V1 CAJC.

Dále jsme se účastnili nejhezčí pár výstavy a tam ,,Dasty" HAIG Cofi Capito a ,,Nessinka" IBBY CC získali krásné 3.místo 

A naši miláčci HAIG, IBBY spolu s ISCHINKOU a IRBINKOU Cofi Capito šli i do soutěže o nejhezčí chov. skupinu a CHS COFI CAPITO se umístila na krásném 3.místě.


Rodinný sraz - maminka Arecha CC a dcerky Ibby, Ischa a Irbi CC
Rodinný sraz - maminka Arecha CC a dcerky Ibby, Ischa a Irbi CC

Nessinka splnila podmínky k uchovnění 

17.6.2017

Naše ,,Nessinka" IBBY COFI CAPITO dnes při specialní klubové výstavě KCHMPP v MB splnila všechny podmínky k uchovnění a stala se první CHOVNOU fenou v naší chov. stanici.


Nessinka na MVP v Nitře

4.6. 2017 

Poprvé v mezitřídě a hned V1 CAC jsme na holčičku moc a moc pyšní 


Nový člen v naší smečce 

25.5.2017 

Dnes do naší rodiny přišel nový člen ,,Maty" MALTECO COFI CAPITO, kterého máme ve spolumajitelství s Ing. Janou Prokešovou (CHS COFI CAPITO). Je to úžasně hodné miminko. Moc děkujeme za něj. Náš ,, Dasty" Haig Cofi Capito dnes při klubové výstavě KCHMPP v Přerově úspěšně zvládl bonitaci.

Na klubové výstavě KCHMPP v Přerově ve třídě štěňat získala naše ,,Nessi" IBBY COFI CAPITO VN1 a v závěrečných soutěžích v užším výběru 3.místo Nejhezčí štěně výstavy.