Novinky


Březost potvrzena 

11.12.2017

Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost a my se těšíme na náš historicky první vrh.
Hrdými rodiči budou krásný černý trikolorní chlapák Bongo Luigi od Halířů a naše sladká ,,Nessi" JCh. IBBY Cofi Capito.  
Očekáváme narození štěňátek všech barev s dlouhým či NBT ocáskem a to kolem 20.ledna. 
Po rodičích budou mít štěňátka výborné zdravotní výsledky - CEA, PRA, HSF4, MDR1 +/+ 

TOP - TEN 2017 

16.11.2017

Dnes byly zveřejněny výsledky Top Ten australských ovčáků ČR za rok 2017 a naše ,,NESSINKA" JCh IBBY Cofi Capito se umístila v kategorii mladá fena na nádherném 5. místě z celkového počtu 59 mladých fen.


Náš maličký MALTECO Cofi Capito ,,Maty" opět zářil na klubové výstavě KCHMPP

21. 10. 2017

Na dnešní klubové výstavě KCHMPP Mladá Boleslav náš maličký opět zářil a ve třídě dorostu získal VN1 a v soutěži o nejhezčí dorost se umístil na nádherném prvním místě BIS I.

,,Nessinka" IBBY Cofi Capito splnila podmínky pro udělení titulu Český Junior Šampion

16.9. 2017

Dnes na klubové výstavě KCHBO v Horka nad Moravou získala Nessinka v mezitřídě V1 CAC a splnila tak poslední podmínku pro udělení titulu JCH IBBY Cofi Capito.První oficiální DOGTREK ,,Dastyho" HAIG Cofi Capito s páničkem

2.9. 2017

Dnes se Dasty se svým páničkem poprvé účastnili oficiálního dogtreku a to: Dogtrekové hrátky v Českém Ráji. Pro začátek si vybrali trasu 35km tedy MID a umístili se na krásném 4.místě z 10 týmů. Jsme na oba moc a moc hrdí a GRATULUJEME


Ausí minisraz přátel v zámecké zahradě LEDNICE

20.8. 2017

Dnes se sešla stará parta ausích přátel  - AIRIN Jumping Dumpling, CIPÍSEK Srdcové Eso, ISCHA Cofi Capito, IRBI Cofi Capito, MALTECO Cofi Capito, HAIG Cofi Capito a IBBY Cofi Capito.
Ausí mini sraz přátel :-)
Ausí mini sraz přátel :-)

Zářili jsme v Mikulově

19.8. 2017

Dnes naši psí miláčci zářili na klubové výstavě KCHMPP v Mikulově.

 ,,Maty" MALTECO Cofi Capito třída štěňat VN1 v závěrečné soutěži o nejhezčí štěně výstavy se umístil na prvním místě BIS I.

,,Nessinka" IBBY Cofi Capito ve třídě mladých získala V1 CAJC.

Dále jsme se účastnili nejhezčí pár výstavy a tam ,,Dasty" HAIG Cofi Capito a ,,Nessinka" IBBY CC získali krásné 3.místo 

A naši miláčci HAIG, IBBY spolu s ISCHINKOU a IRBINKOU Cofi Capito šli i do soutěže o nejhezčí chov. skupinu a CHS COFI CAPITO se umístila na krásném 3.místě.


Rodinný sraz - maminka Arecha CC a dcerky Ibby, Ischa a Irbi CC
Rodinný sraz - maminka Arecha CC a dcerky Ibby, Ischa a Irbi CC

Nessinka splnila podmínky k uchovnění 

17.6.2017

Naše ,,Nessinka" IBBY COFI CAPITO dnes při specialní klubové výstavě KCHMPP v MB splnila všechny podmínky k uchovnění a stala se první CHOVNOU fenou v naší chov. stanici.


Nessinka na MVP v Nitře

4.6. 2017 

Poprvé v mezitřídě a hned V1 CAC jsme na holčičku moc a moc pyšní 


Nový člen v naší smečce 

25.5.2017 

Dnes do naší rodiny přišel nový člen ,,Maty" MALTECO COFI CAPITO, kterého máme ve spolumajitelství s Ing. Janou Prokešovou (CHS COFI CAPITO). Je to úžasně hodné miminko. Moc děkujeme za něj. Náš ,, Dasty" Haig Cofi Capito dnes při klubové výstavě KCHMPP v Přerově úspěšně zvládl bonitaci.

Na klubové výstavě KCHMPP v Přerově ve třídě štěňat získala naše ,,Nessi" IBBY COFI CAPITO VN1 a v závěrečných soutěžích v užším výběru 3.místo Nejhezčí štěně výstavy.